Напиши відгук про свої улюблені засоби JM, познач нас у stories та отримай знижку -10% на наступне замовлення!

Косметичні бренди, салони та студії краси – це одна велика команда, яка стоїть на варті вашої краси. Тому не дивно, що час від часу ви можете спостерігати за новими колабораціями, випуском нових лімітованих колекцій, створенням нових послуг – це результат тісної, дружньої, іноді складної, але дуже корисної і цікавої співпраці. Команда Just Mine Cosmetic також є невід’ємною частиною “світу краси”, тому ми раді оголосити вам чудову новину! Однак все по порядку…

Про партнерів колаборації

Студія краси Artview – це справжній рай для дівчат, місце, яке має свій настрій, свою душу, свою місію . Місце, яке привертає увагу своїм сервісом, прекрасним персоналом і турботою про кожного клієнта. Особливо нам подобається бровбар Artview. Тут знають про брови все: як зробити їх рівними, густими, рівномірно профарбованими. Як іноді це трапляється, коли ти знаєш про якусь послугу все, перепробував всі засоби, тобі вже хочеться чогось незвичайного, ще більше якісного, ефективного, а головне, – особливого! У свою чергу, ми в Just Mine Cosmetic любимо все нове, прагнемо розвиватися, вдосконалюватися і дивувати вас. Послуги по догляду за бровами зараз дуже популярні, однак у нас немає в команді бровістів, які могли б поділитися своїми реальними спостереженнями з досвіду роботи з клієнтами. Тому деякий час ми з дівчатами були кожен при своїх планах, на щастя, дуже схожих!

Зрештою, поки ми не зустрілися і не обговорили ці ідеї. Artview поділилися досвідом своїх бровістів і своїм баченням ідеального засобу для брів, а ми – поділилися своїм досвідом зі створення косметики. Разом ми домовились втілити ці думки в нашому першому спільному продукті – сироватка для брів Serum #1.

Сироватка для брів

Новинка Just Mine Cosmetic та Artview: сироватка для брів Serum #1.

Це масляна сироватка, яка доглядає, захищає, зміцнює і стимулює зростання брів. Також її можна використовувати і для догляду за віями. Розповімо докладніше про його склад…

Мацерат амли – це настій квітів амли на рициновій олії. Амла – це індійський секрет краси волосся, особливо цінується для стимуляції росту і зміцнення. У Непалі, Індії і Шрі-Ланці амла вважається священною рослиною. Плоди амли відомі своїми потужними антиоксидантними і тонізуючими властивостями завдяки високому вмісту вітаміну С, флавоноїдів і дубильних речовин. Завдяки природному складу, амла зміцнює коріння волосся, стимулює ріст нових, захищає шкіру від пошкоджень УФ-випромінювання, знімає запалення шкіри.

Важливим складовим компонентом сироватки для брів є олія макадамії. Цей компонент цінний своїми здібностями зволожувати, зміцнювати і попереджати випадіння. Олія макадамії за своїм складом збагачене жирними кислотами: пальмітиновою, арахідоновою, мірістіновою… Вони наповнюють сухе і тьмяне волосся силою і красою, захищають. Завдяки протеїну, який входить до складу олії, волосся швидко відновлюється, велика кількість мінералів прискорює обмінні процеси в клітинах, укріплює корені, стимулює ріст і пом’якшує.

Ще одним складовим компонентом є олія гірчиці. Вона дуже популярна в Індії і Північній Африці для догляду за волоссям. Олія гірчиці славиться своєю здатністю стимулювати ріст волосся, попереджати випадіння. Крім того, олія зміцнює оболонку волосся завдяки своєму високому вмісту ерукової кислоти. Олія гірчиці стимулює мікроциркуляцію шкіри і попереджає передчасну втрату природного кольору волосся.

Ми можемо ще довго розповідати про кожен зі складових компонентів цієї сироватки, однак краще один раз спробувати, ніж 100 разів перечитувати. Сироватка для брів доступна в продажу в студії краси Artview. Адреса студії – місто Житомир, вул. Небесної сотні, 24 Б.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Закрити
Увійти



Повідомити про наявність Будь ласка, залиште свій email нижче.