Напиши відгук про свої улюблені засоби JM, познач нас у stories та отримай знижку -10% на наступне замовлення!

Про бренд

Ти варта найкращого! ♥️ JM Cosmetics

Привіт! Ми поки не знайомі, але якщо доля або таргетована реклама звела нас разом, ми б хотіли використати цей шанс і стати на поличку з твоєю косметикою.

Хто ми?

Молодий український бренд косметики. Нам 7 років, за які ми встигли познайомитися з жінками настільки близько, щоб зрозуміти, що ритм життя сучасної жінки — справжній спейс шатл щоденних справ і задач.

Саме тому ми робимо дієву косметику, з якою буде просто щодня піклуватися про себе, і кайфово в особливі миті одночасно.

Що в нас?

Інгредієнти, що будуть виконувати задачі, потрібні для твоєї шкіри. 

Вони водночас максимально екологічні та безпечні для природи. Ми вважаємо, що світ такий прекрасний, і дуже хочемо, щоб від нашої діяльності залишалася красивою як ти, так і природа.

Як ми працюємо?

З любов’ю! ♥️ Ми постійно доповнюємо сайт інформацією, з якою тобі легше буде зробити вибір самостійно, але якщо з першого разу складно, ми з радістю проконсультуємо по наших засобах задля того, щоб одразу ти змогла обрати максимально свої засоби. Пиши нам на будь-який месенджер або телефонуй за номером 0966817202. Ми на зв’язку з 10.00 до 19.00 з ПН по ПТ.

Наші принципи

Безпечність

Ми турбуємось не лише про підбір компонентів, а і про умови виробництва. Наше виробництво поділене на зони: виробнича, пакувальна та офіс. Ми маємо спеціальні засоби та прилади для максимально стерильного виробництва (сухожар, засоби для дезінфекції поверхонь), працівники виготовляють засоби лише в спеціальних захисних костюмах

Клієнтоорієнтованість

У нас є спеціальні програми лояльності для постійних клієнтів, у вигляді знижок на замовлення. Навіть якщо ви не постійний клієнт, при замовленні у нас на сайті є можливість вибрати тестер у подарунок. Також важливо, що після відправки вашого замовлення, ми завжди онлайн, тому якщо у вас виникли якісь запитання, ми завжди допоможемо вам у вирішенні

Тестування косметики

Вважаємо тестування на тваринах максимально жорстоким методом і чекаємо, коли в Україні заборонять це робити на законодавчому рівні, як у Європі. Ми здаємо засоби на перевірку до лабораторії, де проводять мікробіологічні тести, тести на стабільність емульсій та інші, що потребують сучасних приладів, а не тварин

Екологічність

80% наших товарів vegan.

Відкритість

Ми показуємо своє виробництво та процеси створення косметики в сторіс нашого профілю

Закрити
УвійтиПовідомити про наявність Будь ласка, залиште свій email нижче.