Напиши відгук про свої улюблені засоби JM, познач нас у stories та отримай знижку -10% на наступне замовлення!

Користуєтесь натуральною косметикою, але досі не викинули улюблений антиперспірант? Соромитись тут нічого – ми теж колись боялись мокрих плям під руками та продовжували користуватися далеко не зовсім натуральними засобами. Втім, нещодавно ми нарешті викинули всі свої старі антиперспіранти. І зробили це із однієї доволі вагомої причини – ми створили свій власний натуральний дезодорант! Як, чому, і що всередині у новинки – розповімо про все по-порядку.

Створити натуральний дезодорант Just Mine Cosmetic, як і решту наших засобів, нас спонукало питання: чи можна досягти краси без жертв для здоров’я? Ми почали вивчати склади антиперспірантів – і закінчились наші дослідження тим, що нам взагалі перехотілося наносити такі хімічні «букети» на себе, не говорячи вже про ніжну шкіру пахв. Щоб не бути голослівними, давайте розглянемо вміст звичайного антиперспіранту з найближчого косметичного магазину.

Дезодорант чи антиперспірант?

Перш за все, давайте розберемось із різницею дії дезодорантів та антиперспірантів. Перші – перешкоджають появі неприємного запаху поту, другі – запобігають утворенню поту, впливаючи на природну біологічну функцію організму. Антиперспіранти блокують появу поту за рахунок інгредієнтів на основі солей алюмінію. Почитайте склад вашої «рексони» – ми на 99% впевнені, що це буде хлорид алюмінію, хлоргідрат алюмінію або комплекс з алюміній цирконієм. На шкірі ці речовини формують свого роду пробку, яка закупорює пори і не пропускає піт на поверхню (що вже мало б викликати сумніви щодо банальної «етичності» такої косметики). Проте сумніви – справа не така страшна, як підозри… Адже дослідження вчених неодноразово доводили, що антиперспіранти можна цілком обґрунтовано підозрювати в тому, що вони можуть спричинити рак молочної залози і хворобу Альцгеймера.

До речі, антиперспіранти із солями алюмінію не можна наносити на пошкоджену шкіру. Але як ніжній шкірі пахв не бути пошкодженою, якщо ми регулярно користуємося бритвою?

Солі алюмінію – далеко не єдиний шкідливий компонент, яким «багаті» антиперспіранти. У їх складі часто трапляються силікони (диметикон і циклометикон), які закупорюють пори; синтетичні антиоксиданти BHT (бутилгідрокситолуол) – алергени та потенційні канцерогени, які можуть провокувати гормональні порушення; похідні поліетиленгліколю, які роблять шкіру більш уразливою для проникнення шкідливих речовин. А додати сюди ще агресивні парфумерні композиції…

Ми, звичайно, поки не володіємо даними про довгострокові наслідки регулярного використання антиперспірантів, проте й гарантії, що шкоди від них не існує, в нас теж немає. Все, що в нас є – бажання уникнути можливих серйозних наслідків. І новий натуральний дезодорант Just Mine Cosmetic, звісно.

Дезодоранти Just Mine Cosmetic

Навідміну від антиперспірантів, де першу скрипку грають солі алюмінію, а решта компонентів додані заради надійних строків зберігання, складники дезодорантів – це оркестр, де кожен – грає окрему партію. Використовувані в дезодорантах екстракти, олії, воски, пудри разом забезпечують дезодоруючий ефект і доглядають за ніжною шкірою пахв.

Готуючи рецептуру дезодорантів Just Mine Cosmetic, ми опиралися на відгуки нашої фокус-групи. Зробити засіб із гелевою чи кремовою структурою – визначитись було важко, тому ми вирішили залишити обидва варіанти. Тож тепер до вашого вибору – два дезодоранти із чотирма варіантами ароматів: «Пальмароза», «Ветивер», «Літсея кубеба» та «Грейпфрут».

Гелеві дезодоранти мають у складі гідролат м’яти, 35% гелю алое-вера, пудру кореню маранти, фарнезол, алюмокалієві квасці. Кремові –  має олію ши, кокосову олію, арганову олію, кокосові тригліцериди, канделільскій віск та віск cera bellina.

Понад 30% складу гелевого та кремового дезодорантів складає пудра кореня маранти – натуральний загущувач, аналог тальку та крохмалю. Пудра кореня маранти має високий абсорбуючий та антибактеріальний ефект. В давнину індіанці тримали маранту в своїх похідних «аптечках» для вилучення отрути з ран, отриманих отруєними стрілами.

Завдяки 100% натуральному складу дезодоранти мають природні антибактеріальні та антисептичні властивості, завдяки чому не маскують, а знищують неприємний запах. Вони не блокують роботу залоз, дозволяючи шкірі дихати.

Дезодоранти легко наносяться, швидко висихають, не залишають відчуття липкості. Кремову версію зручно наносити лопаточкою (її одразу можна придбати в наборі).

Особливості «переходу»

При переході з антиперспіранту на дезодорант (тим паче, натуральний), варто пам’ятати, що можуть виникнути тимчасові труднощі. Тут, як і з будь-яким новим засобом, потрібно дати своєму тілу звикнути до нового захисника від запаху поту. Особливо, коли шкіра роками звикла до «термоядерних» засобів із солями алюмінію. До того ж, дія будь-якого дезодоранту дуже індивідуальна для кожного в залежності від образу життя, типу харчування, рівня стресу тощо. Так, ви будете пітніти, і це добре – бо це природньо! Але дезодорант буде маскувати неприємний запах. Вам може вистачати його на цілий день навіть при активному образі життя (практично половина відгуків таких була ще на етапі тестування фокус-групою). Якщо ж ви знаєте, що ваші стосунки із здоровим образом життя (їжею, сном, фізичною активністю) поки залишають бажати кращого, засобу може вистачати на менший час. Тому все потрібно пробувати! Період звикання, як правило, становить 1-2 тижні, але це, однозначно, того варте.

А плями на одязі?

Користуючись дезодорантом, учасниці нашої фокус-групи носили білий та чорний одяг, деякі активно займались спортом у кольоровому – плям помічено не було. Проте два відгуки про плями на білому ми все ж таки отримали, щоправда із примітками, що вони легко відпираються. Можливо, це залежить від матеріалу одягу і наскільки він прилягає до тіла, можливо – від інших причин. До речі, у більшості виробників у дезодорантах використовується бджолиний віск, який може залишати жовті плями на одязі, однак ми постаралась максимально уникати таких компонентів, щоб звести цей момент до нуля. І, що цікаво, біло-жовті сліди від поту на світлих речах – це результат окислення солей алюмінію при змішуванні з потом, але, сподіваємось, для вас ця історія зовсім скоро буде в минулому.

Як краще користуватися натуральним дезодорантом

Використовувати натуральний дезодорант краще зранку (а не ввечері перед сном, як радять використовувати класичні антиперспіранти – адже саме за таких умов солі алюмінію можуть найміцніше заблокувати пори). Просто нанесіть дезодорант після душу на чисту та суху шкіру пахв. Після походу в спортзал або сауну прийміть душ і обновіть нанесення. Аромат у засобу делікатний та не перебиває парфюм, тому можна не боятися оновлювати його протягом дня. Ось і все – місяць-другий, і ви полюбите натуральні дезодоранти.

Здорова шкіра. Алюмокалієві квасці, кокосова олія – природні антибактеріальні засоби. Вони прискорюють регенерацію клітин і загоєння дрібних ран.

Не так гаряче. Потовиділення – природний процес, потрібний для терморегуляції та охолодження організму. Дезодорант буде знищувати бактерії, а не блокуватиме пори.

Менше поту. При блокуванні пор піт починає виділятися в подвійному обсязі, щоб подолати «бар’єр» і вимити шкідливі речовини. Через 2-3 місяці використання натурального дезодоранту ви помітите, що стали менше пітніти – організм адаптувався до нових умов.

Сподіваємось, разом із дезодорантами Just Mine Cosmetics ви легко перейдете на безпечну сторону свіжості, чистоти та догляду за красою вашого тіла. Замовити їх завжди можна у нашому магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Закрити
Увійти



Повідомити про наявність Будь ласка, залиште свій email нижче.