Напиши відгук про свої улюблені засоби JM, познач нас у stories та отримай знижку -10% на наступне замовлення!

Обличчя

Базовий догляд

Розроблений косметологом щоденний догляд для кожного типу шкіри. Включає в себе 3 засоби — очищення, тонізування та зволоження шкіри. Для денного та вечірнього догляду. Змінюється двічі на рік — у холодний та теплий період року.

Акційна ціна на Базовий догляд — 1000 гривень*!
Без обмежень у часі, незалежно від дня тижня та типу шкіри!!!

* за даною ціною придбати всі 3 засоби щоденного догляду буде дешевше, ніж кожний засіб окремо

Очищення

Абсолютно всі засоби очищення JM cosmetics об’єднані єдиною філософією — делікатне очищення шкіри. Ми категорично проти «очищення до скрипу», а всі наші засоби просто допомагають шкірі звільнитися від зайвого.

Якщо ваша шкіра почувається стягнено після вмивання або лущиться — оберіть формат «lipid barrier friendly». Це засоби, у складі яких є олії та захищаючі компоненти. Для шкіри з висипаннями та акне надайте перевагу «micribiome friendly». Вони мають у складі пребіотики та активи, для ефективного очищення. Справжні любителі природи та її дарів знайдуть для делікатного скрабування та створення масок очищаючі пудри — Flower та Herbal Powder.

Тонізування

На питання варто чи не варто використовувати тонік наша компанія відповідає «варто» з деяких причин.

По-перше, жорсткість та якість води, якою ми користуємося, коли змиваємо засоби очищення, залишає бажати кращого. Ph наших тоніків — 5.0, це означає, що тонік попереджає відчуття стягнутості та сухості після вмивання.

По-друге, це прекрасний аналог термальної води для користування влітку, що не буде пересушувати шкіру (на відміну від солевмісних продуктів).

По-третє, це ще й універсальний продукт, що підходить як для обличчя, так і для тіла для свіжості й тонізування.

Зволоження та живлення

Щоб підібрати свій крем для обличчя, ми зазвичай даємо коротку інструкцію, що базується на нашому головному принципі – ранжування шкіри за типами та потребами в залежності від сезону. Погодьтеся, шкіра у +25 та у -10 має різні потреби.

У холодну пору року ми рекомендуємо Basic для комбінованого та нормального типів шкіри, Fluid — для жирного типу шкіри й Ceramide — для сухого.

У теплу пору року Basic підходить для нормального та сухого типів шкіри, Fluid — для жирного та комбінованого типів, Ceramide — для сухого (якщо є потреба в додатковому живленні влітку).

Сироватки

Надзвичайно концентрований та якісний склад сироваток, що працюють над важливими завданнями вдень і вночі. Буквально 2-3 краплі максимум (!!!) і у вас додаткове зволоження з Hyaluronic serum, активний пептидний догляд за шкірою 35+ з Peptid Serum і доза вітамінів, каротиноїдів, антиоксидантів у Winter Serum.

Пілінги та маски

Додатковий догляд — пілінги та маски — не менш важливі, ніж Базовий догляд, хоча й обовязковими не є. Але ми дивимося на них не з позиції обов’язковості, а з позиції завдань, що вони виконують, та вже підтвердженого ефекту, як після салонних процедур.

В лінійці додаткового догляду — Кислотний пілінг з міксом кислот (10%) та Антиоксидантна маска з пудрою дамаської троянди та ресвератролом. Ці 2 продукти можуть використовуватися окремо раз на 3-10 днів, в залежності від засобу, або як двоступенева домашня процедура ексфоліації та регенерації.

Косметички

Закрити
УвійтиПовідомити про наявність Будь ласка, залиште свій email нижче.